Scholl

Spoločnosť Scholl sa zameriava na výrobu kvalitných topánok už 107 rokov! Kvalitu výrobkov určených na starostlivosť o nohy poznajú pod značkou Scholl už v sedemdesiatich krajinách sveta! V Slovenskej republike začala pôsobiť v roku 1996. Zakladateľom tejto značky bol americký lekár nemeckého pôvodu Dr. William Mathias Scholl. Možno práve preto je obuv Scholl známa ako značka doktora Scholla. Venoval sa štúdiu a neskôr i vyučoval anatómiu a biomechaniku nohy a spolu so svojimi študentmi hľadal riešenia problémov chrbtice a ochorenia nôh. A toto riešenie našiel – a práve vďaka nemu môžeme dnes na nohách nosiť túto skvelú obuv!

Ak si kúpite výrobky značky Scholl, môžete si byť istý, že budete vlastniť pohodlnú a hlavne zdravú obuv. Ich topánky sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu. Už dávno nejde iba o technológiu! Veľa ľudí si myslí, že zdravotné topánky nemôžu byť pekné a moderné. Omyl! Obuv Scholl bude i v tomto smere pre Vás príjemným prekvapením. Nevyrábajú len šľapky, sandále, či pracovnú obuv! Pod touto značkou zoženiete aj čižmy, topánky na podpätku, sandále, vychádzkovú obuv a iné. Táto obuv je momentálne dostupná i vo viacerých farebných prevedeniach, a tak si z tejto zdravej obuvi určite vyberiete!
Azda najznámejším výrobkom značky Scholl sú anatomicky tvarované sandáliky, ktoré sú na trhu už od roku 1958! Okrem toho používajú pri produkcii svojej obuvi mnohé technológie, ako napríklad Back Guard, Massage, Adapta, Memory Cushion či Gelactiv. Všetky tieto technológie znižujú zaťaženie chrbtice na minimum a majú i mnohé ďalšie, vynikajúce funkcie (odľahčenie pohybu, zmierňovanie vibrácii a nárazov apod).
Aj tu však platí staré známe „za kvalitu treba platiť“, preto obuv značky Scholl nepatrí práve k tým najlacnejším. Ak Vám však záleží na Vašom zdraví, či ak mýte stojaté zamestnanie, obuv značky Scholl Vám vrelo odporúčame!

Nechajte komentár